Оплата / Доставка

Ми надаємо прокат мантій по всій території України.

Оплата

Передплата. Ви плануєте урочистий захід заздалегідь і хочете щоб все було ідеально. Ніщо не затьмарить вашого тріумфу , особливо відсутність бажаного типу мантій або атрибутів в наявності.

Зробіть передоплату у розмірі 10 % від Вашого замовлення на прокат і 25 % від замовлення на пошиття або виготовлення і Академікус гарантує наявність бажаних мантій і атрибутів на обрану Вами дату. Решту суми Ви можете сплатити за фактом отримання . Передоплата здійснюється будь-яким зручним для Вас банківським переказом.

Накладений платіж. Сплатіть Ваше замовлення безпосередньо при отриманні.

Оплата кур'єру. Ви також можете оплатити Ваше замовлення кур'єру в момент доставки.

Доставка

Доставка Новою Поштою. Академікус економить Ваші гроші , тому доставить урочисті облачення і атрибути Новою Поштою або будь-яким іншим перевізником у зручний для Вас відділення. При транспортуванні мантій ми використовуємо спеціальні чохли , тому Вам не потрібно переживати за зовнішній вигляд: мантії доставлються в чистому і вигладженому вигляді. Атрибутика й сувеніри акуратно упаковується в коробки з ущільнювачем.

Вартість доставки розраховується індивідуально в залежності від обсягу замовлення. Ціна доставки знаходиться в межах 15-50 грн.

Доставка кур'єром. Кур'єр доставить мантії і атрибути в призначену дату і час без запізнень і затримок. Вартість кур'єрської доставки 100 грн.

Доставка закордон. Академікус доставляє мантії в країни СНД і ближнього зарубіжжя. Вартість доставки розраховується індивідуально в залежності від обраного варіанту транспортування , терміновості і територіальної віддаленості.

Для юридичних осіб надаємо повний комплект всіх необхідних документів.