Про нас

Воістину яскравий і урочистий захід, який супроводжується виключно позитивними емоціями це випускний . А одягання в випускні мантії додасть краси , індивідуальності Вам , а також підкреслить значущість події . Academicus знає як важливо що б ніщо не вносило дискомфорт і розчарування в Ваше світле свято.

Відчуваючи свою відповідальність у такій урочистій справі, ми намагаємося досягти найвищої якості , роблячи при цьому наш продукт доступним, зручним , красивим , роблячим незабутнє враження.

При пошитті одягу та виготовленні атрибутів випускника Академікус працює з різними матеріалами , але наші вимоги до їх якості завжди залишаються високими.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта і гарантія якості , це два основних принципи Академікус

Індивідуальний підхід означає врахування побажань Клієнта аж до спільної розробки та втілення в життя його найсміливіших і епатажних ідей.

Гарантія якості - це сотні задоволених Клієнтів з різних країн з їх численними позитивними відгуками , а це безпосередньо , гарантійний талон на продукцію яку Ви отримуєте.

Якість нашої продукції обумовлено чималим досвідом роботи в даній сфері. У 1996 році компанія починала на базі звичайного ательє , і складалася з двох чоловік. У той час ми одними з перших в СНД шили мантії для випускників гімназій і ліцеїв.

З самого початку нашої роботи і першої пошитої мантії нашим принципом була якість від першої нитки до останнього шва.

Сьогодні ж Академікус - це велике виробниче об'єднання, що складається з декількох цехів по крою і пошиву, шевронной майстерні , цехи з виробництва поліграфічної та сувенірної продукції.

Потужні виробничі можливості , які ми маємо, Ви можете використовувати для створення свята своєї мрії.